Windows 98SE sterowniki, poprawki

Prezentowane poniżej zbiory poprawek były wielokrotnie testowane przez naszych użytkowników, mimo to może się zdarzyć, że po instalacji system Windows 98 nie będzie działał stabilnie.


Nieoficjalny Service Pack dla Windows 98SE

Polska wersja nieoficjalnego dodatku Service Pack dla systemu Windows 98 SE (Second Edition). Dodatek został przygotowany na podstawie pierwotnej, anglojęzycznej wersji opracowanej przez Alpera Coskuna i powstał zupełnie niezależnie od Microsoftu. Oficjalny Service Pack dla Windows 98SE nigdy nie został i już nie zostanie wydany przez Microsoft, ze względu na zakończony okres podstawowego wsparcia technicznego. Nieoficjalny Service Pack składa się z ok. 70 poprawek pochodzących z witryny Windows Update dotyczących samego systemu (m.in. daje lepsze wsparcie dla USB i rozwiązuje problem ograniczenia obsługiwanej pamięci do 512MB) oraz innych dodatków. Service Pack rozpakowuje się i instaluje automatycznie, dorównując łatwością użycia produktom z Redmond.

W nieoficjalnym Service Pack zawarte są tylko uaktualnienia systemu Windows 98 SE. Nieoficjalny Service Pack nie zawiera Internet Explorer 6, DirectX 9, Windows Media Player 9 i ich uaktualnień.

Nieoficjalny Service Pack dla systemu Microsoft Windows 98 SE nie jest produktem firmy Microsoft. Nie jest też uzupełnieniem i jakąkolwiek modyfikacją produktu Windows 98 SE. Jest tylko komplementarnym zbiorem uaktualnień wydanych przez Microsoft dla systemu Windows 98 SE. Autor zebrał niezbędne uzupełnienia wydawane na przestrzeni lat i zaopatrzył je we własny instalator.

Wszelkie prawa autorskie zastosowanych tu komponentów systemu Windows 98 SE należą do firmy Microsoft. Autor nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wyrządzone podczas, czy po instalacji niniejszego, nieoficjalnego Service Packa. Serwis Pack ten dostarczany jest w takiej formie jak dostępny na stronie do ściągnięcia. Wszelkie jego modyfikacje i przeróbki dokonywane są na własne ryzyko ściągającego.

Wirus w RKS
W paczce znajduje się plik RKS.EXE służący do robienia kopii ustawień systemowych, niektóre programy Anty Wirusowe wykrywają w nim wirusa, jest to fałszywy alarm.

Niezależnie od instalacji tego dodatku, zalecamy bieżącą aktualizację systemu poprzez witrynę Windows Update firmy Microsoft.

Nieoficjalny Service Pack 2.1b dla Windows98 SE

Pobierz :
sesp21b-pl.exe
Wygląd Windows 98SE po zainstalowaniu Nieoficjalnego Service Pack


WinSPatcher dla Windows 98SE

WinSPatcher 98SE jest zbiorem podstawowych poprawek oraz programów, w tym Internet Explorer w wersji 6, DirectX oraz Windows Media Player.
Ponieważ niektóre aktualizacje nie instalowały się razem z innymi, program został rozdzielony na 2 części. Po zainstalowaniu części 1 i wykonaniu restartu komputera uruchomi się instalacja drugiej części – należy także wykonać restart po zakończeniu instalacji części 2.

Pobierz :
WinSPatcher_98SE.exe


Netia WiMax

Klient PPPoE dla Windows 95/98/98SE/ME/NT/2000/XP/2003

Pobierz :
WinPoET.v7.2.0.zip 7,08 MB

 

 

Instrukcja podłączenia i konfiguracji urządzeń z WiMAX

Pobierz :
WiMAX.pdf 421 KB


Sterowniki USB dla Windows 98 SE

Pobierz :
usb-win98SE-all.exe 400 KB