Multiroom

 

Multiroom ? jest to specjalna usługa Netii, polegająca na możliwości legalnego, niezależnego odbioru kanałów na dwóch (lub więcej) odbiornikach TV w ramach jednego abonamentu Telewizji Netii. Możliwe jest oglądanie rożnych kanałów w tym samym czasie na różnych TV.

W Netii po zakupie multiroom otrzymamy kolejny Netia Player. Po podłączeniu do internetu na Netia Player przypisanym do multiroom otrzymamy możliwość oglądania identycznych kanałów jak na podstawowym Netia Player. Jeśli wybraliśmy już swoje pakiety TV i zamawiamy multiroom to na drugim dekoderze nie otrzymamy pakietu pełnego przez miesiąc tak jak to jest przy zakupie TV, od razu otrzymamy odzwierciedlenie wybranych wcześniej przez siebie pakietów.
W podstawowej promocji Netii każdy kolejny dekoder to doliczenie do rachunku 15 zł miesięcznie, polecam targowanie się na infolinii 🙂

Ilość możliwych dekoderów na łączu jest ograniczona maksymalną przepustowością łącza – każdy kolejny dekoder potrzebuje co najmniej 10 Mbit/s przepływności.

Dla jednej usługi Multiroom minimalne wymagania dla łącza Internetowego to 21Mb/s.

Umowa lojalnościowa zawierana przy zakupie multiroom dotyczy tylko multiroom, usługa główna się nie przedłuża. Jednocześnie, rezygnacja z usługi głównej automatycznie skutkuje rezygnacją z multiroom. Oznacza to, że gdybyśmy zrezygnowali z usługi głównej wraz z końcem umowy lojalnościowej, a na multiroom obowiązywał by jeszcze okres lojalnościowy, to zapłacimy opłatę wyrównawczą za multiroom.

 


 

multiroom Netia  Multiroom Netia  multiroom Netia