Netia Player

Czym jest Netia Player?

Netia Player to urządzenie, które wkrótce stanie się multimedialnym sercem Twojego domu 🙂

Netia Player to przede wszystkim dekoder, dzięki któremu zyskujesz dostęp do setek kanałów telewizji cyfrowej Netii (IPTV). Na Netia Playerze można również sprawdzić program telewizyjny na najbliższy tydzień i zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych programów.

Netia Player działa również jako dekoder naziemnej telewizji cyfrowej, którą możesz oglądać nawet na telewizorze starego typu, bez konieczności korzystania z dodatkowych urządzeń.

Po podłączeniu Netia Playera do internetu możesz korzystać z wypożyczalni filmów, takich jak HBO Go, Kinoplex oraz IPLA oraz wielu serwisów internetowych na ekranie swojego telewizora.

Netia Player pozwala na odtwarzanie na ekranie telewizora własnych plików multimedialnych: filmów, muzyki oraz zdjęć z zewnętrznych dysków twardych, pendriveów, dysków sieciowych oraz udostępnionych w domowej sieci plików z Twoich komputerów. Umożliwia również nagrywanie i odtwarzania swoich ulubionych programów w dowolnym momencie.

Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości dźwięku podczas oglądania filmów lub słuchania muzyki, możesz podłączyć Netia Player do kina domowego lub sprzętu do odtwarzania muzyki.Do sterowania Netia Playerem można używać nie tylko pilota, ale również swojego smartphone. Wystarczy pobrać specjalną aplikację dostępną w App Store lub Android Market.