Zasady wyboru pakietów

 

Przez jaki okres można korzystać z Pakietu Pełnego?

Pakiet Pełny włączony jest przez pierwszy, pełny okres rozliczeniowy. Jego koszt to jedyne 35 zł. W tym czasie dostępne są wszystkie kanały, w tym również kanały Premium (np. HBO, Canal+).

Kiedy należy dokonać wyboru własnych pakietów?

Wybór powinien zostać dokonany najpóźniej na 3 dni przed końcem pierwszego okresu rozliczeniowego,w którym dostępny jest Pakiet Pełny. Na Netia Playerze pojawi się informacja o konieczności wyboru pakietów. Dodatkowo, taką informację Netia prześle na adres e-mail. Pamiętaj, że podjętą decyzję możesz jeszcze jednokrotnie zmienić w przeciągu drugiego okresu rozliczeniowego, czyli podczas drugiego miesiąca posiadania Telewizji Netii, a zmiana ta będzie obowiązywać od kolejnego, trzeciego okresu rozliczeniowego. Dodawanie pakietów jest natomiast możliwe podczas całego trwania umowy. Po wybraniu nowego pakietu zostanie udostępniony w ciągu 24 godzin.
Wybór pakietów TV Netia

Czy mogę liczyć na rabaty  ?

Przy osiągnięciu poszczególnych progów kwotowych, udzielane są dodatkowe rabaty na ceny pakietów:

  • Pakiety za 65 zł – rabat 5 zł od kwoty abonamenty TV
  • Pakiety za 95 zł – rabat 10 zł od kwoty abonamenty TV
  • Pakiety za 125 zł – rabat 15 zł od kwoty abonamenty TV
  • Wszystkie pakiety – rabat 25 zł od kwoty abonamenty TV

 

Zapomniałem wybrać własne pakiety. Co teraz?

Jeśli zapomnisz wybrać swoje pakiety telewizyjne w terminie do trzech dni przed upływem pierwszego okresu rozliczeniowego, Netia sama dokona ich wyboru do kwoty 35 zł. Otrzymasz dostęp do tych kanałów, które oglądałeś najczęściej podczas pierwszego okresu. W takiej sytuacji masz jeszcze możliwość jednorazowej zmiany pakietów. Pamiętaj, że oprócz tego w każdej chwili możesz dokupić więcej pakietów.

Ile kosztuje  minimalny abonament i co zawiera ?

Minimalny abonament wynosi 35 zł, zawiera obowiązkowy pakiet Na Start za 15 zł  oraz wybrane pakiety TV za pozostałe 20 zł.

Jakie kanały TV wchodzą w skład pakietów Telewizji Netii ?

Lista kanałów dostępnych w pakietach Telewizji Netii dostępna jest tutaj.

Jak wybrać pakiety w Netia Player ?

Zobacz film o Telewizji Netii pokazujący jak krok po kroku samemu zmienić pakiety poprzez Netia Player. Z filmu dowiesz się także, jak możesz zmienić swoje pakiety oraz dokupić nowe w kolejnych okresach rozliczeniowych.

 

Jak wybrać pakiety Telewizji Netii  w serwisie Netia Online?

 

1. Zacznij od zalogowania się do Netia Online http://www.netiaonline.pl/ . Po zalogowaniu wybierz zakładkę z menu po lewej stronie Usługi , następnie po rozwinięciu dodatkowego menu wybierz Usługi telewizyjne.

2.  Na stronie Usług Telewizyjnych, w części Wybór pakietów kliknij na przycisk Więcej. Zostaniesz przeniesiony do strony umożliwiającej wybór pakietów.

Pakiety TV Netii

 

3. Wybierz swoje pakiety telewizyjne. Ich zestawienie zostanie wyświetlone w prawym panelu, jeśli wybrałeś GigaNagrywarkę zostanie doliczona jej cena do abonamentu. Jeśli chcesz zaznaczyć pakiet, kliknij na niego. Aby odznaczyć ? kliknij na niego ponownie. Jeśli wybrałeś już pakiety, które chcesz oglądać, kliknij Potwierdź. Minimalna kwota abonamentu to 35 zł miesięcznie, gdzie 15 zł to pakiet Na Start, który przyznawany jest każdemu Abonentowi, a kolejne 20 zł przeznaczasz na te pakiety, które chcesz oglądać. Pamiętaj, że suma 35 zł to abonament minimalny i możesz ją przekroczyć o dowolną kwotę. Przy większej liczbie pakietów otrzymasz dodatkowe rabaty.

Pakiety Telewizji Netii

4. Na kolejnej stronie zobaczysz raz jeszcze podsumowanie wybranych przez siebie pakietów, ich ceny oraz naliczone rabaty. Jeśli jesteś zdecydowany na ich wybór, wybierz Zamów. By zmienić swoją decyzję, kliknij Zmień ? zostaniesz przeniesiony do poprzedniej strony, gdzie będziesz mógł ponownie wybrać swoje pakiety.

 

Pakiety Telewizji Netii

 

5. Twoje pakiety telewizyjne są już wybrane. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz dodać nowe pakiety powiększając kwotę opłaty abonamentowej. Po dokonaniu wyboru nowy zestaw kanałów zostanie udostępniony w ciągu 24 godzin, a nowa opłata abonamentowa za TV zacznie obowiązywać od najbliższego okresu rozliczeniowego. Zestaw pakietów wybrany wcześniej nie podlega zmianie do końca obowiązywania umowy.