Netia Player Opis urządzenia, zdjęcia, zrzuty ekranu, pomoc [Netia Player]
Przeczytany: 200365 razy.
Wypowiedzenie umowy Netia
DNS Netia, VPI, VCI Netia
Netia LogowanieMenu na stronie Do pobrania:

Czym jest Netia Player?
Netia Player to urządzenie, które wkrótce stanie się multimedialnym sercem Twojego domu.

Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player  


Netia Player to przede wszystkim dekoder, dzięki któremu zyskujesz dostęp do setek kanałów telewizji cyfrowej Netii (IPTV). Na Netia Playerze można również sprawdzić program telewizyjny na najbliższy tydzień i zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych programów.

Netia Player działa również jako dekoder naziemnej telewizji cyfrowej, którą możesz oglądać nawet na telewizorze starego typu, bez konieczności korzystania z dodatkowych urządzeń. Do Netia Playera można podłączyć również zwykłą antenę telewizyjną i cieszyć się kanałami naziemnej telewizji cyfrowej, która już wkrótce (31.07.2013) zastąpi w Polsce tradycyjną telewizję analogową.

Po podłączeniu Netia Playera do internetu możesz korzystać z wypożyczalni filmów, takich jak HBO Go, Kinoplex oraz IPLA oraz wielu serwisów internetowych, np. Facebook, YouTube, Gazeta.pl, Plotek.pl na ekranie swojego telewizora.


Netia Player


Netia Player pozwala na odtwarzanie na ekranie telewizora własnych plików multimedialnych: filmów, muzyki oraz zdjęć z zewnętrznych dysków twardych, pendriveów, dysków sieciowych oraz udostępnionych w domowej sieci plików z Twoich komputerów. Umożliwia również nagrywanie i odtwarzania swoich ulubionych programów w dowolnym momencie.

Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości dźwięku podczas oglądania filmów lub słuchania muzyki, możesz podłączyć Netia Player do kina domowego lub sprzętu do odtwarzania muzyki.

Do sterowania Netia Playerem można używać nie tylko pilota, ale również swojego smartphonea. Wystarczy pobrać specjalną aplikację dostępną w App Store lub Android Market.

Opis podłączenia Netia Player

Netia Player zawartość opakowania   Netia Player zawartość opakowania   Netia Player zawartość opakowania   Netia Player zawartość opakowania


Netia Player podłączenie   Netia Player podłączenie   Netia Player podłączenie   Netia Player podłączenie   Netia Player zawartość zestawuOpis podłączenia nowego Netia Player

Netia Player zawartość opakowania   Netia Player zawartość opakowania   Netia Player zawartość opakowania   Netia Player zawartość opakowania   Netia Player zawartość opakowania


Netia Player podłączenie   Netia Player podłączenie   Netia Player podłączenie   Netia Player podłączenie   Netia Player zawartość zestawu
Pilot Netia Player

Pilot Netia Player Pierwsze uruchomienie Pilota   Pilot Netia Player Pierwsze uruchomienie Pilota   Pilot Netia Player Pierwsze uruchomienie Pilota  

Pilot Netia Player   Pilot Netia Player   Pilot Netia Player   Pilot Netia Player   Pilot Netia Player   Pilot Netia Player  

Pilot Netia Player   Pilot Netia Player   Pilot Netia Player  Funkcje Netia Playera


Telewizja

Dzięki Netia Playerowi masz dostęp do pakietów telewizji cyfrowej Netii (IPTV) oraz możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

Naziemna telewizja cyfrowa (DVB-T)

DVB-T to standard telewizji cyfrowej DVB nadawanej z nadajników naziemnych. W Polsce do końca lipca 2013 roku naziemna telewizja cyfrowa całkowicie zastąpi telewizję analogową, czyli taką, jaką możemy odbierać obecnie za pomocą zwykłej anteny i telewizora.

Nadajniki dzięki emisji cyfrowej mogą transmitować większą ilość programów telewizyjnych (i radiowych) w obrębie jednego kanału. Obecnie w standardzie analogowym na jednym kanale możemy oglądać jeden program. W przypadku emisji cyfrowej na jednym kanale można odbierać jeden tzw. multipleks czy zestaw kilku kanałów telewizyjnych w tym również programy w jakości HD.

W Polsce wdrażane są obecnie 3 multiplexy, a docelowo w każdym z nich nadawane będzie od 5 do 8 kanałów. Po zakończeniu wdrożenia wszystkich multiplexów w Polsce będzie dostępne ponad 20 kanałów w cyfrowej jakości, takich jak: Ilość odbieranych kanałów jest zróżnicowana i uzależniona od miejsca zamieszkania oraz odległości od nadajnika naziemnej telewizji cyfrowej.

Najbardziej aktualne informacje na temat naziemnej telewizji cyfrowej można znaleźć na oficjalnej stronie departamentu telekomunikacji ministerstwa infrastruktury: www.cyfryzacja.gov.pl oraz na stronie www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t.

Program TV

Dzięki pełnemu przewodnikowi po programach telewizyjnych masz zawsze dostęp do programu telewizyjnego na najbliższy tydzień. Możesz również zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych programów, ustawić przypomnienie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz rozpoczęcia ulubionego programu/serialu. Już od grudnia 2011 będziesz mógł również ustawić nagrywanie wybranego programu.

Music Only On Demand (MOOD)MOOD - to usługa serwisu muzycznego oferującego muzykę na żądanie poprzez sieć internetową na komputerach, telewizorach, tabletach i smartfonach. Usługa oferowana jest w 3 wariantach:

Netia Player Mood
Wypożyczalnia filmów (VOD)

Netia Player daje Ci dostęp do kilku wypożyczalni filmów VOD:HBO GO to ponad 600 godzin najnowszych hitów filmowych, kontrowersyjnych dokumentów i kultowych seriali produkcji HBO, dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam. Dzięki HBO GO oglądasz swoje ulubione filmy i seriale, gdzie chcesz i kiedy chcesz.Ipla to największa telewizja internetowa w Polsce. Dzięki niej możesz oglądać za darmo najpopularniejsze seriale telewizyjne, takie jak na przykład "Szpilki na Giewoncie", "Hotel 52", czy "Pierwsza Miłość". W ipla znajdziesz ponadto setki godzin rozgrywek sportowych, programów rozrywkowych i informacyjnych w modelu VOD. W ipla sam decydujesz co i kiedy oglądasz!Kinoplex.pl to serwis, w którym pokazujemy znane produkcje filmowe, przede wszystkim filmy fabularne, wyjątkowe produkcje dokumentalne oraz przeglądy filmów festiwalowych, gwarantujące użytkownikom rozrywkę na wysokim poziomie. W ofercie serwisu znajduje się ponad dwieście produkcji, które możesz oglądać wygodnie w domowym zaciszu, kiedy tylko masz na to ochotę.Dzięki usłudze tvn player użytkownicy mają bezpłatny dostęp do seriali, show i programów emitowanych na głównej antenie stacji oraz w kanałach tematycznych. Tvn player to także możliwość przedpremierowego oglądania produkcji antenowych.

Funkcjonalności serwisów VOD na Netia Playerze: Obecnie na Netia Playerze dostępne są tylko bezpłatne filmy poprzedzone reklamami, natomiast od marca 2012 zostaną udostępnione płatne filmy (płatności jednorazowe i pakiety). Wszelkie transakcje związane z wypożyczeniem filmów lub wykupieniem pakiety filmów poprzez Netia Playera będą doliczane do faktury Netii.

Serwisy internetowe

Dzięki Netia Playerowi masz też dostęp do wielu serwisów internetowych na ekranie telewizora, których będzie sukcesywnie przybywać.Tuba.fm to pierwszy polski serwis muzyczny, który sam dopasowuje muzykę do gustu słuchacza. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę ulubionego gatunku lub wykonawcy, a Tuba.fm na tej podstawie znajdzie odpowiednie radio lub zaproponuje radio z artystami podobnymi do podanych przez użytkownika. Serwis umożliwia słuchanie gotowych kanałów muzycznych - w tym 350 stacji najpopularniejszych artystów, ponad 200 stacji z różnymi gatunkami muzycznymi oraz stacji znanych z eteru, takich jak Radio TOK FM, Złote Przeboje i Roxy.TVN Meteo - sprawdź najnowszą prognozę pogody w swojej miejscowości i w tysiącach miejsc na świecie! Wybierasz się w podróż? Wyjeżdżasz na weekend? Nie wiesz, jaka Cię czeka jutro pogoda w drodze do pracy? Użyj aplikacji TVN Meteo! Znajdziesz w niej prognozy, najważniejsze doniesienia pogodowe z kraju i ze świata, a także materiały wideo.TVP Sport to multimedialny portal sportowy Telewizji Polskiej, gdzie znajdziesz tysiące materiałów wideo ze świata sportu. Możesz oglądać mecze, skróty, programy sportowe i relacje z najbardziej emocjonujących wydarzeń. Dostęp do wszystkich materiałów wideo zamieszczonych w TVP Sport jest darmowy i obejmuje obecnie m.in. transmisje na żywo w ramach EURO2012, dostęp do materiałów video z zakończonych spotkań, przegląd goli, kalendarz i tabele wyników. Po zakończeniu EURO2012 w aplikacji znajdą się materiały TVP Sport, w tym również serwis dedykowany Igrzyskom Olimpijskim w Londynie.YouTube to największy serwis umożliwiający bezpłatne umieszczanie i oglądanie materiałów video stworzonych przez jego użytkowników.Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy, w którym zarejestrowani użytkownicy mogą dzielić się wiadomościami i zdjęciami.Gazeta.pl to wiadomości z kraju i ze świata, biznes, sport i rozrywka w najlepszym wydaniu. Aplikacja umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z treści publikowanych w portalu Gazeta.pl, wiadomości lokalnych z kilkunastu największych miast Polski.Plotek.pl to najświeższe wiadomości o gwiazdach z pierwszych stron gazet, najgorętsze plotki oraz ekskluzywne zdjęcia. Aplikacja oferuje również specjalne rankingi oraz ciekawostki o popularnych programach telewizyjnych.

Odtwarzanie multimediów

NetiaPlayer daje możliwość podłączenia pendrivea lub dysku zewnętrznego i odtwarzania muzyki, filmów oraz wyświetlania zdjęć na ekranie telewizora.

Netia Playerowi obsługuje najczęściej używane formaty plików, w tym również napisy do filmów. Masz również możliwość korzystania na ekranie TV z plików multimedialnych z dysków sieciowych i komputerów połączonych siecią domową bez konieczności przenoszenia multimediów.

Pełną listę formatów kodowania dźwięku i obrazu obsługiwanych przez Netia Player znajdziesz w pliku: Specyfikacja techniczna.


Nagrywanie oraz zatrzymywanie i cofanie programów telewizyjnych

Netia Player pozwala nagrywać na dysk zewnętrzny oglądany obecnie program (funkcja PVR) oraz zaprogramować nagrywanie poprzez Program TV. Można również w dowolnej chwili zatrzymać i cofnąć oglądany program (funkcja Time Shift) do momentu, w którym rozpoczęto jego oglądanie.

Nagrywanie jest kontynuowane w trakcie korzystania z któregokolwiek elementu Mojego menu, odtwarzania własnych multimediów, a także podczas korzystania z Serwisów Internetowych.

Nie ma możliwości nagrywania emitowanego programu oraz oglądania innego kanału w tym samym czasie. Podczas próby zmiany kanału pojawi się okno informujące o konieczności zakończenia nagrywania lub kontynuowania oglądania nagrywanego programu.

Funkcja nagrywania oraz zatrzymywania i cofania dotyczy jedynie kanałów telewizji cyfrowej Netii oraz kanałów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, nie jest natomiast aktywna dla materiałów video dostępnych poprzez Serwisy Internetowe, takie jak IPLA, Kinoplex, HBO GO czy YouTube.

Nie ma również możliwości odtwarzania programów nagranych poprzez Netia Playera na innych urządzeniach, w tym na komputerach ani na innych dekoderach Netia Player.

Wymagania i zalecenia techniczne

Aby korzystać z funkcji nagrywania oraz zatrzymywania i cofania, należy podłączyć do Netia Playera dysk zewnętrzny (pendrive-y z pamięcią flash nie są obsługiwane).

Specyfikacja techniczna dysków zewnętrznych wspierających dodatkowe usługi Netia Playera: Aby upewnić się, że dysk jest poprawnie sformatowany przed rozpoczęciem korzystania z funkcji nagrywania oraz zatrzymywania i cofania rekomendujemy przeprowadzić formatowanie dysku za pomocą dekodera Netia Player. Formatowanie dysku usunie wszystkie znajdujące się na nim pliki.

Aby sformatować dysk zewnętrzny podłączony do Netia Playera należy wejść w Moje Menu, następnie w "Ustawienia" w zakładkę "Informacje i diagnostyka" oraz wybrać opcję "Urządzenia USB". Dokładna instrukcja znajduje się w pliku "Instrukcję podłączenia Netia Playera - wersja rozszerzona" umieszczonym na stronie www.netia.pl/netiaplayerSpecyfikacja techniczna Netia Player

Zasilacz220-240VAC / 50Hz / 1,5A - 12VDC /18W
HDD obsługa zewnętrznych dysków USB 2,5 (wymagających zasilania do 500mA), zewnętrznych dysków USB 3,5 z własnym zasilaniem oraz pamięci USB Flash.
Format plików: FAT i EXT (odczyt/zapis), NTFS (odczyt).
TunerDVB-T, 47 - 862MHz
Siec lokalna- Ethernet 10/100 base-T RJ45,
- Wi-Fi 802.11b/g/n 2,4GHz
Dekodowanie videoMPEG2-TS, MPEG-4 AVC (part 2, part10) - H.264, VMV9-VC1
Pliki video.avi, .mov, .mpg, .ts, .mkv, .asf, .ogg, .flv, .asf
Pliki z napisami.srt, .txt, .ssa/ass, .smi, .xml
Proporcje obrazu4:3 Letterbox, 4:3 Pan & Scan, 16:9, Up / Down scaling
Dekodowanie audioMP3, MPEG1, WMA 2.0, PCM, VORBIS,DTS 5.1 i DTS HD (passthrough)
Dekodowanie zdjęćJPEG, PNG, BMP, GIF


Netia Player obsługuje następujące formaty kodowania dźwięku i obrazu:
Parametry nowego dekodera Netia Player:


FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Telewizja Osobista?

Telewizja Osobista Netii to, oprócz standardowych kanałów telewizyjnych (IPTV), dostęp do wypożyczalni filmów i seriali (w tym najatrakcyjniejszej, z najpopularniejszymi serialami i hitami filmowymi - HBO GO), które można oglądać kiedykolwiek i gdziekolwiek się chce: w domu - na ekranie telewizora i poza domem - na ekranie laptopa, tabletu lub smartfona. Telewizja Osobista to także wiele aplikacji internetowych m.in. YouTube, Facebook, Gazeta.pl, Plotek.pl, Ipla, Kinoplex oraz wszelkie prywatne multimedia zapisane na komputerach lub dyskach przenośnych. Wszystko to można teraz oglądać na ekranie telewizora dzięki wyjątkowemu urządzeniu jakim jest Netia Player.

Co wchodzi w skład Telewizji Osobistej? Czym Telewizja Osobista Netii wyróżnia się na rynku?

Unikalność Telewizji Osobistej Netii opiera się na 3 elementach:

Co to jest HBO GO?

HBO GO to unikalna wypożyczalnia filmów, oferująca ponad 650 godzin najlepszych filmów i seriali emitowanych przez HBO, w tym słynnych produkcji HBO, takich jak Kompania Braci, Pacyfik, Gra o Tron, Rodzina Borgiów, Czysta Krew czy Zakazane Imperium, dostępnych kiedy i gdzie tylko chcesz. W ofercie Netii, dzięki Netia Playerowi, Więcej informacji uzyskasz na netia.pl

Czym HBO GO różni się od innych serwisów oferujących wypożyczalnię filmów?

Większość wypożyczalni filmów to standardowe serwisy internetowe - oferujące często kiepskie filmy z nich oglądasz głównie na monitorze Twojego komputera i to w słabej jakości. Oglądanie filmu wiąże się z każdorazową opłatą od kilku, do kilkunastu złotych. W HBO GO w ramach abonamentu 24,90 zł dostajesz dostęp do ponad 650 godzin hitów filmowych i seriali. Ich jakość gwarantowana jest przez HBO.

Czy mogę zakupić w Netii wyłącznie HBO GO?

Nie, HBO GO dostępne jest wyłącznie z Szybkim Internetem Netii.

Na jakich urządzeniach mogę oglądać zawartość HBO GO? Na ilu urządzeniach równocześnie będę mógł korzystać z HBO GO?

Równocześnie na 4, po jednym z każdego rodzaju: TV (z Netia Player), PC, tablet, smartphone.

Gdzie będę mógł korzystać z serwisu?

Z każdego miejsca z dostępem do internetu - stacjonarnego (przez kabel lub WiFI) i mobilnego.

Co będzie mi potrzebne do oglądania HBO GO w domu? Co to jest Netia Player?

Netia Player to wyjątkowe urządzenie. To dekoder, który na nowo definiuje pojęcie telewizji. Dzięki połączeniu z routerem internetowym oferuje ogromną ilość serwisów internetowych na ekranie telewizora. HBO GO, YouTube, Facebook, Ipla, Kinoplex, Gazeta.pl, Plotek.pl i wiele innych 'symboli internetu' - teraz Klienci Netii będą mogli korzystać z nich na ekranie swojego telewizora. Ale to nie wszystko...

Dzięki Netia Playerowi, na telewizorze, można również odtwarzać multimedia zapisane na dyskach zewnętrznych lub udostępnione w domowej sieci. Wystarczy połączyć się bezprzewodowo z urządzeniem lub podłączyć dysk za pomocą wejścia USB.

Nie można zapomnieć, że Netia Player to również, a może przede wszystkim dekoder. Dzięki niemu, poprzez łącze internetowe, Klient ma dostęp do setek programów telewizyjnych dostępnych w jednym z trzech pakietów Netii (usługa IPTV dostępna w wybranych obszarach). Na Netia Playerze można również sprawdzić program telewizyjny na najbliższy tydzień i zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych programów. Od stycznia 2012 dzięki opcji PVR będzie również możliwość nagrywania i odtwarzania swoich ulubionych programów w dowolnym momencie, sprawiając, że telewizja jest jeszcze bardziej osobista.

Do Netia Playera można podłączyć również zwykłą antenę telewizyjną i cieszyć się kanałami naziemnej telewizji cyfrowej, która już wkrótce (31.07.2013) zastąpi w Polsce tradycyjną telewizję analogową.

Do sterowania Netia Playerem można używać nie tylko pilota, ale również swojego smartfona. Wystarczy pobrać specjalną aplikację dostępną w App Store lub Android Market.

Netia Player to również design - nowoczesne, minimalistyczne kształty nawiązujące do wyglądu innego urządzenia Netii - Netia Spota.

Podsumowując - Netia Player to integralny element Telewizji Osobistej; dzięki niemu, nawet stary telewizor nabiera zupełnie nowych funkcji internetowych.

Jakie są główne funkcje urządzenia? Czym Netia Player różni się od innych, dostępnych na rynku urządzeń?

Od dekoderów telewizji satelitarnej Netia Playera odróżnia możliwość odtwarzania na ekranie telewizora multimediów z dysków sieciowych lub przenośnych. Ponadto oferuje znacznie większy dostęp do serwisów internetowych niż inne dekodery telewizji mające możliwość podłączenia kabla internetowego

Od playerów multimedialnych Netia Playera odróżnia funkcja dekodera telewizji IPTV oraz naziemnej telewizji cyfrowej oraz bogata oferta serwisów internetowych, w tym kilku wypożyczalni filmów.

Czy NetiaPlayer posiada program telewizyjny (EPG)?

Tak, program znajduje się w "Moim Menu" w zakładce "Program TV". Program dostępny jest na kolejne 7 dni dla wszystkich kanałów telewizyjnych oferowanych przez Netię.

Czy mogę zaznaczyć wybraną pozycję w programie i ustawić przypomnienie o nim?

Tak, przypomnienie można ustawić w "Programie TV" lub korzystając z poziomej funkcji nawigacji po kanałach. Po ustawieniu przypomnienia, w odpowiednim momencie Netia Player przypomni nam, że za chwilę rozpocznie się program, który chcieliśmy obejrzeć i zapyta czy chcemy przełączyć się na jego oglądanie.

<Czy funkcja Nagrywania (PVR) oraz zatrzymywania i cofania (Time Shift) jest automatycznie dostępna dla wszystkich użytkowników Netia Player?

Tak, funkcja jest dostępna dla wszystkich klientów, jednak aby móc z niej korzystać konieczne jest podłączenie dysku zewnętrznego o pojemności >40GB

Czy można nagrywać programy na ten sam dysk, na którym są nagrane filmy, muzyka i zdjęcia?

Tak, funkcja nagrywania oraz zatrzymywania i cofania nie powoduje utraty plików znajdujących się na dysku.

Czy zaplanowane nagranie zostanie wykonane gdy Netia Player i telewizor są wyłączone?

O ile urządzenia nie zostały odłączone od prądu lub nie są podłączone do listwy zasilającej, która została wyłączona, Netia Player nagra wszystkie zaplanowane nagrania nawet jeśli jest wyłaczony.

Czy można oglądać program na jednym kanale i jednocześnie nagrywać program na innym kanale?

Nie, obecnie nie ma takiej możliwości. Jeśli nagrywanie na danym kanale jest włączone, w momencie próby przełączenia się na inny kanał pojawi się powiadomienie, że przełączenie kanału spowoduje zakończenie nagrywania

O ile minut można się cofnąć oglądając dany kanał?

Można się cofnąć do momentu, w którym rozpoczęto oglądanie danego kanału.

Czym jest naziemna telewizja cyfrowa (DVBT)?

Najbardziej aktualne informacje na temat naziemnej telewizji cyfrowej można znaleźć na oficjalnej stronie departamentu telekomunikacji ministerstwa infrastruktury: www.cyfryzacja.gov.pl oraz na stronie www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t

Co to jest DVB-T?

DVB-T to standard telewizji cyfrowej DVB nadawanej z nadajników naziemnych. W Polsce do końca lipca 2013 roku naziemna telewizja cyfrowa całkowicie zastąpi telewizję analogową czyli taką jaką możemy odbierać teraz za pomocą zwykłej anteny i telewizora.

Jakie są korzyści z DVB-T? Mam w domu telewizor kineskopowy, czy będę mógł oglądać na nim naziemną telewizję cyfrową?

TAK, przy pomocy Netia Playera. Netia Player może służyć jako dekoder naziemnej telewizji cyfrowej zarówno dla Klientów korzystających z nowoczesnych telewizorów, do których podłączymy NP za pomocą kabla HDMI, jak dla osób korzystających z telewizorów starszego typu - kineskopowych, do których możemy podłączyć NP przy pomocy kabla miniDin - SCART.

Jakie kanały DVBT będą dostępne na moim telewizorze?

Ilość dostępnych kanałów jest zróżnicowana i uzależniona od miejsca zamieszkania oraz odległości od nadajnika naziemnej telewizji cyfrowej i będzie ona sukcesywnie zwiększana.

Po zakończeniu wdrożenia wszystkich multiplexów w Polsce będzie dostępne ponad 20 kanałów w cyfrowej jakości, takich jak: Gdzie mogę sprawdzić zasięg i dostępność geograficzną DVBT?

Szczegółowe mapki zasięgu poszczególnych multiplexów można znaleźć na stronach: Czy Netia Player umożliwia oglądanie na ekranie TV innych treści, niż program telewizyjny?

Tak, możesz przeglądać na ekranie telewizora serwisy internetowe takie jak: Facebook, YouTube, Ipla, Plotek.pl, Gazeta.pl, Kinoplex, a przede wszystkim HBO GO.

Czy dekoder Netia Player posiada tuner MPEG-4 pozwalający na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce (DVB-T)?

Tak, dekoder Netia Player jest w pełni zgodny ze standardem nadawania naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce i posiada tuner DVB-T MPEG-4 (H.264).

Jakie formaty plików będzie obsługiwać Netia Player?

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w Specyfikacji technicznej Netia Playera.

Jaki sprzęt mogę podłączyć do NP aby oglądać jego zawartość na ekranie TV?

Zwykłe pendrivey/pamięci USB, przenośne dyski USB (dyski nie posiadające własnego zasilania mogą wymagać podłączenia poprzez 2 kable USB), dyski sieciowe obsługujące standard DLNA.

Jakie aplikacje internetowe będą dostępne na Netia Player?

Już teraz dostępne są następujące serwisy internetowe: HBO GO, Plotek.pl, Gazeta.pl, IPLA, Kinoplex, Facebook, YouTube, a sukcesywnie będą pojawiały się kolejne.

W jaki sposób będę mógł wpisywać teksty np. pisząc wiadomości na Facebook?

Wszystkie teksty wpisywane będą przy pomocy klawiszy numerycznych pilota Netia Playera analogicznych do tych, które występują w telefonach komórkowych. Można również wpisywać tekst korzystając z aplikacji na smartphony z systemem iOS i Android. Do Netia Playera można podłączyć także klawiaturę bezprzewodową lub zwykłą klawiaturę na USB (może się zdarzyć, że nie wszystkie serwisy internetowe będą pozwalały na korzystanie z klawiatury).

Czy Netia Player umożliwia przeglądanie internetu poza wspomnianymi aplikacjami?

Niestety Nie.

Czy korzystanie z TVN Player na Netia Playerze jest bezpłatne?

Tak, dostęp do materiałów wideo zamieszczonych w TVN Palyer jest darmowy i obejmuje m.in. Seriale, Programy, Filmy, filmy dla dzieci.

Czy w TVN Player na dekoderze Netia Player mogę oglądać bezpłatne lub płatne transmisje na żywo?

Nie. W chwili obecnej transmisje na żywo w aplikacji TVN Player nie są dostępne.

Jakie są płatne usługi w TVN Player na Netia Playerze?

Wszystkie materiały dostępne w aplikacji są bezpłatne.

Czy w aplikacji TVN Player na Netia Playerze znajdę te same materiały, co w aplikacji TVN Player dostępnej na telewizorach Smart TV lub dekoderach innych operatorów?

Tak, w ramach wszystkich aplikacji TVN Player dostępnych na różnych urządzeniach klienci mają dostęp do tych samych materiałów.

Jak pobrać TVN Player na dekoder Netia Player?

Aplikacja jest automatycznie zainstalowana na Netia Playerze.
Serwis na życzenie

Jak skorzystać z oferty?Netia Player Serwis na życzenie   Netia Player Serwis na życzenie   Netia Player Serwis na życzenie   Netia Player Serwis na życzenie   Netia PlayerSerwis na życzenie  

Zrzuty ekranu Netia Player

Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player  
Netia Player od środka.

Nie róbcie tego, ponieważ naruszenie plomby gwarancyjnej może Was kosztować 500 złotych.

Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player  
Netia Player od środka.

Nie róbcie tego, ponieważ naruszenie plomby gwarancyjnej może Was kosztować 500 złotych.

Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player   Netia Player  

Spis treści pomagam.net


[ Powrót do strony glównej ]

---------->>>Na góre strony<<<----------                              ---------->>>Strona główna<<<----------


Serwis nie posiada powiązań z Netia SA, Copyright 2004-2021.Created by Marcin Wawer, Wszystkie prawa zastrzeżone, Strona wykorzystuje pliki cookies --> Polityka Prywatności. Polecam Mapa strony |